Casa De Campo Los Gurises
Als je verblijft in Casa De Campo Los Gurises Alta Gracia, kun je gemakkelijk Casa-Museo Manuel de Falla bereiken, die op ongeveer 10 minuten rijden ligt.
De Gruta de Lourdes Alta Gracia is op ongeveer 2 km afstand gesitueerd. Natuurliefhebbers zullen genieten van de nabijheid van El Tajamar, op ongeveer 15 minuten rijden. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Huis van Che Guevara Museum, gelegen op ongeveer 4 km afstand.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Casa De Campo Los Gurises een draadloze internetverbinding?
Ja, Casa De Campo Los Gurises biedt wifi aan. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa De Campo Los Gurises?
Een kitchenette maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa De Campo Los Gurises. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Casa De Campo Los Gurises mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Casa De Campo Los Gurises logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in het vakantiehuis?
Gasten die in het vakantiehuis verblijven, kunnen gemakkelijk de ingang van het Heiligdom van Onze-Lieve-Vrouw van Lourdes en het Jezuïetenkwartier en de Estancias van Córdoba bereiken, die respectievelijk binnen 4 km van de accommodatie en op 3 km afstand liggen.